KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666013
nr 1466 6013
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Living room". Signerad. Blandteknik, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:35:31
9/5 16:31:44
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson